Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devil May Cry 4 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 luty 2010, 12:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Devil May Cry 4 - gameplay

­Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji. Ukaże­ Ci też możliwości sterowanej przez Ciebie postaci imieniem Nero, który szuka Dantego, aby zemścić się na nim. Szerszy opis tej produkcji znajduje się na innej stronie naszego portalu. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, zobacz także trailer gry, jaki mamy na swoich stronach. Prócz tego mamy wersję demo gry, które pozwoli przetestować Ci ten tytuł w praktyce.

Podobne

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 2 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 2 to dość długi, trwający niemal dziewięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Devil May Cry 2 - kody

  Kody do Devil May Cry 2 nie są pomocami bezpośrednimi, czyli nie dają np. nieśmiertelności postaci. Kody do Devil May Cry 2 uatrakcyjniają grę, wprowadzając nowe kostiumy i pozwalając odblokować różne opcje.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - patch

  Patch Devil May Cry 3 to łatka dla każdego posiadacza tego tytułu. Plik ma 34 MB i możesz ściągnąć go za darmo z naszych stron. Ten patch Devil May Cry 3 nosi numer v 1.3.0 i optymalizuje grę, a nadto wprowadza do niej kompatybilność przy używaniu jej na systemie Windows Vista.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 3 to trwający niemal dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka. Zobaczysz tu możliwości Twego bohatera, na którego drodze stają różnej maści demoniczni przeciwnicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Devil May Cry 4 - gameplay