Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devil May Cry 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 10:34
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Devil May Cry 2 - gameplay

­Gameplay Devil May Cry 2 to dość długi, trwający niemal dziewięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce. Będziesz miał dzięki niemu poznać oprawę audiowizualną tej produkcji oraz zobaczyć, z jakimi przeciwnikami przyjdzie Ci toczyć boje. Gameplay Devil May Cry 2 to świetny materiał wideo dla każdego, kto zastanawia się, czy nie nabyć tej produkcji. Dzięki niemu zobacz­ysz, czy warto zainwestować w ten wydany wyłącznie na PS2 tytuł. Jego szerszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj ta, by dowiedzieć się więcej n Aten temat.

Podobne

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 2 - kody

  Kody do Devil May Cry 2 nie są pomocami bezpośrednimi, czyli nie dają np. nieśmiertelności postaci. Kody do Devil May Cry 2 uatrakcyjniają grę, wprowadzając nowe kostiumy i pozwalając odblokować różne opcje.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - patch

  Patch Devil May Cry 3 to łatka dla każdego posiadacza tego tytułu. Plik ma 34 MB i możesz ściągnąć go za darmo z naszych stron. Ten patch Devil May Cry 3 nosi numer v 1.3.0 i optymalizuje grę, a nadto wprowadza do niej kompatybilność przy używaniu jej na systemie Windows Vista.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 3 to trwający niemal dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka. Zobaczysz tu możliwości Twego bohatera, na którego drodze stają różnej maści demoniczni przeciwnicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Devil May Cry 2 - gameplay