Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex: Human Revolution - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Eidos
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 sierpień 2010, 14:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Deus Ex: Human Revolution - gameplay

Deus Ex: Human Revolution gameplay czyli krótki filmik na temat tego jak będzie wyglądać rozgrywka w trzeciej odsłonie. Chodź nie tak na prawdę jest to pomieszanie filmików z gry, widać także pierwsze obrazki jak będzie wyglądać gra oraz słychać w tle dialogi, z którymi spotkamy się po premierze. Filmik dość krótki bo trwa lekko ponad minutę. ­

Podobne

 • Deus Ex - Kody

  Kody do Deus Ex to świetna pomoc dla wszystkich, którzy mają problemy ukończeniem pełnej wersji tej gry. Gdy wprowadzisz kody Deus Ex, gra stanie się znacznie łatwiejsza. Aby aktywizować cheaty przywołaj okno konsoli klawiszem tyldy [~} i wpisz:

 • Deus Ex - Patch

  Najnowszy patch do Deus Ex jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Optymalizuje on kod gry oraz likwiduje występujące w niej bugi, przez co zabawa staje się jeszcze lepsza.

 • Deus Ex 3 - Trailer

  Trailer do Deus Ex 3

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Deus Ex: Human Revolution - gameplay