Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Def Jam: Icon - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Chicago
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 luty 2010, 10:53
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Def Jam: Icon - gameplay

­Def Jam: Icon to oryginalna bijatyka na PS3, w której gracz ma okazję wcielić się w znanych hip-hopowców i walczyć o siłową dominację w świecie tej muzyki. Def Jam: Icon gameplay doskonale prezentuje na czym polega rozgrywka w tej grze, począwszy od wyboru zawodnika, miejsca walki, aż po utwór, który będzie nam towarzyszył podczas walki. Wszystko to widać na Def Jam: Icon gameplay, razem z przykładowymi walkami. Jeśli więc jesteś zainteresowany tą grą to obejrzyj ten filmik poniżej

Podobne

 • Def Jam: Icon - kody

  Opis: Def Jam: Icon to dość nowatorskie podejście do bijatyk, które spotkało się z uznaniem, zwłaszcza fanów muzyki hip-hop. W grze możemy bowiem wcielić się w wiele sław tego gatunku muzyki i walczyć na różnych arenach, przy akompaniamencie samych muzycznych perełek.

 • Def Jam: Icon - trailer

  Lubisz hip-hop i klimat gangów z Nowego Yorku?

 • Def Jam Rapstar - trailer

  Chcesz zostać gwiazdą muzyki hip-hop? Już niedługo będziesz miał szansę się sprawdzić w tym fachu, za sprawą premiery ciekawie zapowiadającej się gry Def Jam Rapstar.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Def Jam: Icon - gameplay

dodał: ~pojebane , 08.11.2010

bylo takie se