Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead or Alive 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Team Ninja
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 luty 2010, 11:06
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Dead or Alive 3 - gameplay

­Gameplay Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci tą rozgrywkę w praktyce. Zobaczysz tu różne pojedynki występujących w grze postaci oraz areny, na których toczą one walki. Ten gameplay Dead Or Alive 3 da Ci pojęcie o oprawie audiowizualnej tej produkcji oraz o dynamice rozgrywki. Trzeba przyznać, że mimo upływu 9 lat od premiery, gra wciąż wciąga. Niestety, nie jest możliwy download tej gry za free, ani też jej wersji demo. Tytuł ten przeznaczony jest wyłącznie na konsole Xbox oraz Xbox 360.

Podobne

 • Dead or Alive 4 - gameplay

  Gameplay Dead or Alive 4 to trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pokaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Dead or Alive 4 - trailer

  Trailer Dead or Alive 4 to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci wszystkie występujące w grze postacie.

 • Dead or Alive 3 - trailer

  Trailer Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który zaprezentuje Ci wszystkie występujące w grze postacie oraz pokaże przykładowe walki.

 • I AM ALIVE – trailer

  Prezentowany poniżej trailer gry I AM ALIVE przedstawia zbliżającą się grę o tym samym tytule.

 • Left 4 Dead 2: The Passing - gameplay

  Gameplay Left 4 Dead 2: The Passing to materiał wideo, który ukazuje Ci nadchodzący dodatek do popularnej sieciowej gry akcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dead or Alive 3 - gameplay