Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DarkFall Online - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Aventurine
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 12:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - DarkFall Online - gameplay

­Gameplay DarkFall Online to materiał wideo, jaki stworzony został podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim niemal każdy aspekt zabawy – od eksploracji świata po walkę z użyciem broni dystansowej i ręcznej. Gameplay DarkFall Online pozwoli Ci także na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu. Zobaczysz tu także ujeżdżanie dzikich bestii oraz podróż po rzece. Filmik pokazuje wiele lokacji, jakie czekają w ogromnym świecie gry – od otwartych terenów po podziemia. Niestety, nie jest to tytuł darmowy. Aby w niego grać, musisz go zakupić i uiścić abonament, Więcej na ten temat na stronie z szerszym opisem zabawy.

Podobne

 • DarkFall Online - trailer

  Trailer DarkFall Online to trwający ponad dwie minuty materiał reklamowy tej płatnej gry z gatunku mmorpg. Zobaczysz na nim oprawę audiowizualną produkcji, eksplorację świata, a także używanie wielkich bestii do jazdy i interakcji gracza z otoczeniem.

 • Need For Speed World Online - gameplay

  Gameplay Need For Speed World Online to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który pokaże Ci, jak prezentuje się sieciowa gra wyścigowa w praktyce.

 • Allods Online

  Gameplay Allods Online to materiał wideo mający na celu ukazanie graczom, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze mmorpg.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • 2029 Online Fansite Kits

  Pobierz darmowy zestaw grafik do gry 2029 Online!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: DarkFall Online - gameplay