Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Sector - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Digital Extremes
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 grudzień 2009, 12:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1526

Opis dodatku - Dark Sector - gameplay

­Gameplay Dark Sector to filmik trwający ponad sześć minut, który pokaże Ci, jak wygląda ten tytuł w akcji. Zobaczysz to na konkretnym przykładzie walki z bossem pojawiającym się pod koniec czwartego etapu zabawy. Ten gp Dark Sector pozwoli Ci zapoznać się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz możliwościami sterowanego przez siebie bohatera. Szerszy opis gry znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Jeśli spodoba Ci się gameplay Dark Sector, zajrzyj tam po więcej informacji na temat tej dynamicznej gry akcji. Niestety, nie ukazała się wersja demo Dark Sector.

Podobne

 • patch do Dark Sector

  Patch do Dark Sector przeznaczony jest do europejskiej wersji tej gry.

 • Perfect Dark - gameplay

  Gameplay Perfect Dark to trwający dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak wyglądał ten tytuł na Nintendo 64.

 • Drakensang: The Dark Eye - gameplay

  Zobacz gameplay z Drakensang: The Dark Eye za free i sprawdź czy warto zagrać w tą nową grę, jeśli chodzi o RPGi na PC. Obejrzyj Drakensang: The Dark Eye za darmo, a na pewno wyrobisz sobie o niej zdanie i kto wie może spędzisz przy niej więcej czasu.

 • Twin Sector - trailer

  Trailer do Twin Sector przedstawi Ci tą nieźle zapowiadająca się grę akcji, której premiera europejska to 17 IX, zaś światowa – XI 2009 roku. Widzisz tu Asheley Simms, bohaterkę, której oczyma obserwujesz świat przyszłości.

 • Dark Void - gameplay

  Gameplay Dark Void to trwający nieco ponad dwie minuty filmik ukazujący ten tytuł w akcji. Będziesz miał okazję zobaczyć tu sterowanego przez gracza bohatera, który przemierza alternatywny, zamieszkiwany przez wrogą, obcą rasę świat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dark Sector - gameplay