Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CSI: Mordercze Zamiary - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Telltale Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 styczeń 2010, 14:49
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - CSI: Mordercze Zamiary - gameplay

­Gameplay CSI: Deadly Intent to dość długi, trwający niemal dziesięć minut filmik z gry, który ukaże Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce. Poniższy gp CSI: Deadly Intent ukaże Ci prowadzenie jednej prawy, od samego początku po bardziej skomplikowane badania. Jeśli jesteś fanem serialu, powinieneś zainteresować się tym tytułem. Gdyby ten gameplay CSI: Deadly Intent przypadł Ci do gustu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz pobrać demo gry z naszych stron za darmo. Nadto na osobnej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis tego tytułu. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej o grze.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: CSI: Mordercze Zamiary - gameplay