Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay do CrimeCraft

Kategoria: Gameplay
Producent: Vogster Entertainment, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 sierpień 2009, 12:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Gameplay do CrimeCraft

­

Crimecraft to połączenie klasycznej strzelanki TPP, z grą MMOG, której premiera planowana jest na sierpień 2009 roku. Gra przenosi graczy do miasta Sunrise City i rozgrywką przypomina serię GTA. Tworzeniem gry zajmuje się Vogster Entertainment i planowane jest wydanie gry nie tylko na PC, ale też na konsole PS3, oraz Xbox 360. Aby móc grać w ten tytuł prawdopodobnie trzeba będzie opłacać abonament, tak więc nie będzie to darmowa gra online.

­

Twórcy udostępnili już gameplay z Crimecraft, który zdradza sporo szczegółów odnośnie tego jak gra będzie wyglądać po premierze. Jest to typowy filmik z gry, także dzięki niemu widać prawdziwą rozgrywkę bez jakiś dodatkowych efektów. Zapowiedzi o pięknej grafice w przypadku tej gry się potwierdzają, dlatego obejrzyj gameplay z Crimecraft, który znajduje się poniżej i przekonaj się na własne oczy o możliwościach tego tytułu. Pełny opis gry Crimecraft dostępny jest oczywiście na naszym portalu.


­

Podobne

 • Trailer do CrimeCraft

  Obejrzyj trailer gry CrimeCraft opublikowany przez Vogster Entertainment

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Fifa 11 - gameplay

  Poniżej przedstawimy Fifa 11 gameplay. Czyli jedenaście minut z gry. Filmik pojawił się jeszcze przed premierą gry na początku września. Gameplay pokazuje mecz pomiędzy Arsenalem i Realem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay do CrimeCraft