Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Counter-Strike: Source - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Valve Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 luty 2010, 11:39
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Counter-Strike: Source - gameplay

­Gameplay Counter-Strike: Source to trwający ponad dziesięć minut filmik, który ukazuje Ci tą produkcję w praktyce. Zobaczysz tu przebieg jednej z akcji, ujrzysz, jakimi typami brońmy może posługiwać się drużyna komandosów, a także oczywiście jak prezentuje się ogólna oprawa audiowizualna produkcji. Gameplay Counter-Strike: Source ukazuje Ci każdy aspekt zabawy, jeśli wiec rozważasz zakup tej gry, zapewne pomoże Ci on w podjęciu ostatecznej decyzji. Dodamy, że w sieci znajdują się liczne darmowe mody, które potrafią zmienić tą rozgrywkę nawet w walkę w krainie fantasy!

Podobne

 • Counter-Strike: Source - trailer

  Trailer Counter-Strike: Source to trwający prawie dwie minuty zwiastun wideo tej produkcji, który reklamuje poszerzoną wersję najsłynniejszej strzelaniny świata.

 • Counter-Strike: Condition Zero - kody

  Kody do Counter-Strike: Condition Zero to użytezne sztuczki, dzięki którym będziesz mógł praktcyznie wszystkiego w grze dokonać. Cheats Counter-Strike: Condition Zero wprowadzisz naciskając tyldę.

 • Counter-Strike: Condition Zero - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Condition Zero to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się to rozszerzenie do popularnej sieciowej strzelaniny w praktyce.

 • Half-Life: Counter-Strike - kody

  Half-Life: Counter-Strike cheats to zbiór użytecznych oszustw, które pomogą Ci podczas gry.

 • Counter-Strike: Condition Zero - trailer

  Trailer Counter-Strike: Condition Zero to oficjalny zwiastun tego rozszerzenia do popularnej strzelaniny sieciowej. Trwa on nieco ponad minutę i pokazuje Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Counter-Strike: Source - gameplay

dodał: ~wkurwiony , 30.03.2010

jak to pobrac!!!!!!!?????

dodał: ~czarny , 18.02.2010

jak to pobrac\n??\n

dodał: ~darek1234 , 17.02.2010

fajna gra