Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Condemned 2: Bloodshot - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 luty 2010, 11:05
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Condemned 2: Bloodshot - gameplay

­ Gameplay Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukaże Ci w akcji ten mroczny tytuł. Zobaczysz na nim każdy element rozgrywki – od klimatycznych cut-scenek po eksplorację miejsc zbrodni i walkę z przeciwnikami. Gameplay Condemned 2: Bloodshot jest świetnym materiałem dla każdego, kto rozważa zakup tej wydanej wyłącznie na konsolę produkcji. Ukazuje on oprawę audiowizualną tego tytułu i pozawala ocenić mechanikę gry. Niestety, nie jest dostępna jej wersja demo. Szerszy opis tego tytułu znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej!

Podobne

 • Condemned 2: Bloodshot - trailer

  Trailer Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem tej mrocznej zabawy. Ze względu na klimat polecamy obejrzenie go wyłącznie pełnoletnim graczom.

 • Condemned 2: Bloodshot - kody

  Kody Condemned 2: Bloodshot w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Czyli nie ma fraz czy też kombinacji przycisków, dzięki którym Twoja postać stałaby się nieśmiertelna lub też automatycznie eliminowała wszystkich wrogów.

 • Condemned: Criminal Origins kody

  Condemned: Criminal Origins to gra akcji będąca survivalowym horrorem z elementami gry kryminalnej.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Condemned 2: Bloodshot - gameplay