Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colin McRae DIRT 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Codemasters
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 grudzień 2009, 08:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 16

Opis dodatku - Colin McRae DIRT 2 - gameplay

Gameplay Colin McRae DIRT 2 to trwający ponad 6 minut filmik z gry, nagrany dla pokazania każdemu, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce. Na tej wyczerpującej prezentacji zobaczysz każdy aspekt gry – od ekranu wyboru rodzaju wyścigu po model jazdy. Trzeba przyznać, że ten gameplay Colin McRae DIRT 2 nadaje się doskonale do oceny tego tytułu. Dzięki niemu z pewnością podejmiesz decyzję, czy warto zakupić grę, a jeśli jednak jeszcze Ci tego mało, na naszych stronach znajduje się Colin McRae DIRT 2 w wersji demo. Możesz pobrać ją w każdej chwili za darmo!

Podobne

 • Colin McRae: DiRT 2 - trailer

  Colin McRae: DiRT 2 to sequel znakomitej gry wyścigowej, a jednocześnie kolejna część szlagierowej serii wyścigów samochodowych od Codemasters.

 • Colin McRae DIRT 2 - kody

  W Colin McRae DIRT 2 kody jako takie nie są obecne, ale można znaleźć w sieci listę specjalnych dodatków do odblokowania po przejściu poszczególnych etapów gry.

 • Colin McRae DiRT 2 - VIDEORECENZJA

  Videorecenzja gry Colin McRae DiRT 2, czyli jednej z najbardziej popularnych i cenionych wyścigówek w historii gier. Najnowsza część serii to hołd oddany zmarłemu tragicznie patronowi sagi gier. Doskonała grafika, mnóstwo możliwości rozgrywki to tylko niektóre z plusów gry.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Colin McRae DIRT 2 - gameplay