Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Codename: Panzers - Zimna Wojna - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Inno Glow
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 12:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Codename: Panzers - Zimna Wojna - gameplay

­Gameplay Codename Panzers: Cold War to dość długi, trwający dziesięć minut filmik, który ukaże Ci, jak mógł wyglądać konflikt między Wschodem a Zachodem w latach pięćdziesiątych. Ten materiał wideo ukazuje Ci grę w akcji – zobaczysz więc na nim odprawę przed misją, ekran wyboru i wyposażania jednostek, nie zabraknie również filmowej cut-scenki. Gameplay Codename Panzers – Zimna Wojna prezentuje oczywiście sterowanie jednostkami oraz bezpośrednią walkę oddziałów. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, mamy dla Ciebie również wersję demonstracyjną gry, dzięki której będziesz mógł samemu poprowadzić jednostki do walki. Możesz pobrać je za darmo z naszych stron!

Podobne

 • Transformers: Wojna o Cybertron - trailer

  Transformers: Wojna o Cybertron trailer doskonale przedstawia wątek fabularny gry, rozgrywającej się na tytułowej planecie Cybertron, miejscu narodzi Transformersów, gdzie przez wieki panował pokój i harmonia, aż do teraz.

 • Patch do ładca Pierścieni: Wojna o Pierścień

  Patch Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień to poprawka systemowa niezbędna do lepszego funkcjonowania tego tytułu.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Victoria 2 - gameplay

  Gameplay Victoria 2 to długi, trwający 11 minut filmik o podtytule „The war to end All Wars”, czyli “Wojna w celu zakończenia wszystkich wojen”. Jest to tytuł jednaj z kampanii występujących w pełnej wersji gry. Na materiale wideo można obejrzeć, jak dokładnie wygląda przebieg rozgrywki w Victoria 2.

 • Kody do Europa Universalis: II Wojna Światowa

  Kody do Europa Universalis: II Wojna Światowa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Codename: Panzers - Zimna Wojna - gameplay