Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Club Penguin - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Disney Online Canada
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 14:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Club Penguin - gameplay

­Gameplay Club Penguin to trwający ponad trzy minuty filmik z gry. Możesz zobaczyć dzięki temu gp Club Penguin, jak wygląda zabawa w praktyce. Filmik ukazuje podjęcie jednej z misji w czasie gry oraz próby jej wykonania. Takich zadań jest w grze o wiele więcej, nadto dochodzą tu takie rzeczy jak na przykład dekorowanie własnego igloo, interakcja z postaciami niezależnymi i sporo innych aspektów, których ten gameplay Club Penguin nie pokazuje. Niestety, nie ma polskiej wersji tej zabawnej gry mmorpg. Jednak aby cieszyć się nią, wystarczy­ podstawowa znajomość języka angielskiego. Prócz darmowej gry można tu wykupić konto premium, które odblokowuje nowe lokacje, zadania oraz przedmioty.

Podobne

 • Club Penguin: Elite Penguin Force - gameplay

  Gameplay Club Penguin: Elite Penguin Force to trwający ponad cztery minuty filmik, ukazujący Ci jak wygląda ta gra w praktyce.

 • Club Penguin: Elite Penguin Force - trailer

  Trailer Club Penguin: Elite Penguin Force to trwający minutę z hakiem materiał wideo, który reklamuje ten tytuł na NDS.

 • Club Penguin - trailer

  Trailer Club Penguin to trwający ponad minutę filmik reklamujący tą dostępną przez przeglądarkę internetową zabawę.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Club Penguin - gameplay