Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chronicles of Mystery: Drzewo Życia - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: City Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 grudzień 2009, 12:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 20

Opis dodatku - Chronicles of Mystery: Drzewo Życia - gameplay

­Gameplay Chronicles of Mystery: Drzewo Życia to materiał video przygotowany przez naszą redakcję, który ukaże Ci, jak wygląda przebieg tej zabawy. Zobaczysz tu każdy aspekt rozgrywki – od zbierania przedmiotów i eksploracji lokacji po rozwiązywanie łamigłówek i zadań logicznych. Ten gp Chronicles of Mystery: Drzewo Życia z pewnością skłoni każdego miłośnika przygodówek do zainteresowania się tymn tytułem. Mamy na naszych stronach także wideo recenzję Chronicles of Mystery: Drzewo Życia – obejrzyj ją koniecznie, by dowiedzieć się więcej na temat gry. Jest to materiał również przygotowany przez redakcję POBIERZ.PL

Podobne

 • Puzzle Chronicles - gameplay

  Film Puzzle Chronicles gameplay przedstawia nową wieloplatformową grę łączącą kilka gatunków, nawiązującą do serii Puzzle Quest.

 • Puzzle Chronicles - trailer

  Zapowiadający Puzzle Chronicles trailer przedstawia ekran podzielony na dwie części – na dole widzimy grę logiczną, na górze grę akcji z elementami RPG.

 • Kody do Tomb Raider: Chronicles

  Kody do Tomb Raider Chronicles.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Chronicles of Mystery: Drzewo Życia - gameplay

dodał: ~Laura , 05.08.2010

całkiem inereująca gra hmmmm