Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: Black Ops - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Treyarch
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 listopad 2010, 12:58
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Call of Duty: Black Ops - gameplay

Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada. Materiały video to jak dotąd jedyny darmowe rzeczy, jakie są związane z tym tytułem. Filmik całkiem urodziwy, widać że grafika oparta jest na poprzedniej części. Gra otrzymuje dość wysokie recenzje. W filmiku zobaczymy fragment fabuły, wiec jak ktoś nie chce oglądać spoilerów to nie polecamy.­

Podobne

 • Call of Duty: Black Ops - trailer

  Trailer Call of Duty: Black Ops to krótki, trwający niecałą minutę filmik, który prezentuje sceny z nachodzącej, siódmej odsłony popularnej serii. Przypomina on zapowiedź filmu akcji – mamy tu eksplozje, skrytobójstwa, żołnierzy kamuflujących się w śniegu i inne sceny.

 • Call of Duty 3 - gameplay

  Gameplay Call of Duty 3 to trwający niemal osiem minut materiał wideo, ukazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka w trzeciej odsłonie tej bestsellerowej serii.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: Black Ops - gameplay