Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Infinity Ward
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 marzec 2010, 13:41
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 15

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Call of Duty 3 - gameplay

­Gameplay Call of Duty 3 to trwający niemal osiem minut materiał wideo, ukazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka w trzeciej odsłonie tej bestsellerowej serii. Gameplay Call of Duty 3 pokaże Ci wszystko, co chciałbyś wiedzieć o tym tytule. Zobaczysz jego oprawę audiowizualną, scenki przerywnikowe, możliwości podczas walki oraz inne aspekty zabawy. Tytuł ten został wydany wyłącznie na konsole – jeśli zainteresował Cię ten filmik, na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis tej pozycji. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej na temat Call of Duty 3.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 3 - gameplay