Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay do Borderlands

Kategoria: Gameplay
Producent: Gearbox Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06 listopad 2009, 14:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 429

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Gameplay do Borderlands

Borderlands to dynamiczny shooter FPP, którego akcja osadzona jest na planecie Pandora. Tutejsze krajobrazy przywodzą na myśli filmy z serii Mad Max.  Gracz wcielam się w jedną z czterech dostępnych postaci i wyrusza, aby odnaleźć legendarne składowisko skarbów.  Oczywiście droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Oprócz bandytów i maruderów wszędzie czyhają dzikie, wszystkożerne  zwierzęta – skagi. Kampanię możemy przejść w trybie kooperacji nawet w cztery osoby, zaś tryb multiplayer daje możliwość walki z przyjaciółmi na specjalnie w tym celu stworzonych arenach.


Gra utrzymana jest w komiksowej stylistyce. Mamy tu spory wybór broni, a w dodatku każdą można ulepszać. Nadto nie możemy narzekać na model obrażeń, a dodatkową atrakcje jest możliwość sterowania pojazdami. Dla miłośników shooterów jest to pozycja obowiązkowa!­

­

Podobne

 • Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned - gameplay

  W Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned gameplay polega podobnie jak w podstawce na szybkim zabijaniu hord potworów i rozwijaniu przy tym naszej postaci.

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Trailer do Borderlands

  Trailer z Borderlands, który ujawnia kilka informacji o fabule tej gry.

 • Borderlands (v.1.0.1) - patch

  Patch do Borderlands to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay do Borderlands