Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BloodRayne 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Terminal Reality
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 grudzień 2009, 08:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - BloodRayne 2 - gameplay

­Gameplay Bloodrayne 2 to filmik z gry, który pokazuje przebieg rozgrywki. Na tym ponad dwuminutowym materiale video zobaczysz w jaki sposób sterowana przez Ciebie Rayne masakruje przeciwników, a także zapoznasz się z oprawą audiowizualną tej produkcji. Jeśli znasz poprzednią odsłonę gry, to z pewnością dostrzeżesz nowe ciosy i uderzenia Rayne. Będziesz miał też okazję zobaczyć akrobacje bohaterki. A jeżeli spodoba Ci się poniższy gameplay Bloodrayne 2, możesz ściągnąć demo gry z naszych stron. Nie będzie Cię kosztować to ani grosza, zaś pozwoli na poznanie początku tej przygody. Link wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne

 • BloodRayne 2 - kody

  Kody do Bloodrayne to pomoc dla każdego gracza.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Fifa 11 - gameplay

  Poniżej przedstawimy Fifa 11 gameplay. Czyli jedenaście minut z gry. Filmik pojawił się jeszcze przed premierą gry na początku września. Gameplay pokazuje mecz pomiędzy Arsenalem i Realem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BloodRayne 2 - gameplay