Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackSite: Area 51 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Midway Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 13:17
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - BlackSite: Area 51 - gameplay

­Gameplay BlackSite to trwający ponad piec minut filmik, nagrywany podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim pierwsza misję wykonywaną w grze – ma ona miejsce w Iraku i pozwala zapoznać się z mechaniką zabawy oraz jej oprawą audiowizualną. Ten gameplay BlackSite nie pokaże Ci najważniejszego aspektu zabawy, czyli walki z obcymi, da jednak pojęcie o możliwościach tego tytułu. Jeśli zaś chcesz zobaczyć walkę z obcymi, mamy na naszych stronach trailer gry, który ukaże Ci, jak wyglądają twoi przeciwnicy w Strefie 51. Zajrzyj na sąsiednią stronę, aby go obejrzeć.

Podobne

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.

 • BlackSite: Area 51 - trailer

  Trailer BlackSite to trwający ponad minutę filmowy zwiastun dynamicznej gry akcji, w której Twoim celem jest eliminacja obcych, jacy grasują w tytułowej Strefie 51.

 • Planet 51 - trailer

  Trailer Planet 51 ukazuje Ci gameplay produkcji, która światło dzienne ujrzy najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • Enter The Matrix v1.51 Trainer +5

  Trainer do gry Enter The Matrix, oraz kody do gry.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BlackSite: Area 51 - gameplay