Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Criterion Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 13:12
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Black - gameplay

­Film Black gameplay pokazuje nam to, o czym pisaliśmy w opisie gry – wysoką interaktywność otoczenia, czyli m.in. szyby i mury kruszące się pod ostrzałem, efektowne wybuchy... w Black gameplay to oczywiście jak na strzelankę przystało walka przy pomocy broni dalekiego zasięgu, pod ciągłym ostrzałem ze strony przeciwnika. Jak widać, mamy tu możliwość przybliżenia przy celowaniu, czy wysadzania licznych pobliskich zbiorników z paliwem lub materiałami wybuchowymi zamiast strzelania do każdego przeciwnika pojedynczo.

Podobne

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Black Prophecy - gameplay

  Gameplay Black Prophecy to dośc długi, trwający niemal siedem i pół minuty, materiał wideo, który prezentuje rozgrywkę w tej kosmicznej grze sieciowej. Mamy tu okazję zobaczyć cały przebieg rozgrywki – od logowania się na konto zaczynając, po misje w kosmosie kończąc.

 • Call of Duty: Black Ops - gameplay

  Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Black - gameplay