Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black Prophecy - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Reakktor Media
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 październik 2010, 13:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 916

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Black Prophecy - gameplay

­Gameplay Black Prophecy to dośc długi, trwający niemal siedem i pół minuty, materiał wideo, który prezentuje rozgrywkę w tej kosmicznej grze sieciowej. Mamy tu okazję zobaczyć cały przebieg rozgrywki – od logowania się na konto zaczynając, po misje w kosmosie kończąc. Co zwraca uwagę, to świetny soundtrack, nadający całej zabawie oraz filmikowi epicki wymiar. Filmik ukazuje także przemierzanie przestrzeni kosmicznej, uzbrajanie statku i oczywiście wykonywanie misji. Zapewne każdy miłośnik s-f będzie zachwycony tym co zobaczy. Więcej o tej darmowej grze piszemy na sąsiedniej stronie naszego portalu – zapraszamy do przeczytania informacji na jej temat!

Podobne

 • Black - gameplay

  Film Black gameplay pokazuje nam to, o czym pisaliśmy w opisie gry – wysoką interaktywność otoczenia, czyli m.in. szyby i mury kruszące się pod ostrzałem, efektowne wybuchy...

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Call of Duty: Black Ops - gameplay

  Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Black Prophecy - gameplay