Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black Mirror 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Cranberry Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2011, 14:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Black Mirror 3 - gameplay

­Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej. Filmik ma ponad 10 minut, wiec zobaczymy tu zarówno rozmowy z postaciami niezależnymi, zbieranie i używanie przedmiotów. Nagranie zaczyna się od intra Black Mirror 3. Jeśli ktoś grał w drugą część serii, z pewnością pozna tu kilka lokacji. Pełniejszy opis tej pozycji oraz jej niemieckojęzyczna wersja demo znajdują się na sąsiedniej stronie naszego portalu. Radzimy tam zajrzeć, aby dowiedzieć się więcej na temat kolejnych przygód związanych z ponurym zamczyskiem.

Podobne

 • The Black Mirror patch v1.2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.

 • Black Mirror 3 - trailer

  Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny.

 • Black - gameplay

  Film Black gameplay pokazuje nam to, o czym pisaliśmy w opisie gry – wysoką interaktywność otoczenia, czyli m.in. szyby i mury kruszące się pod ostrzałem, efektowne wybuchy...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Black Mirror 3 - gameplay