Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BioShock: Infinite - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 wrzesień 2010, 13:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - BioShock: Infinite - gameplay

BioShock to tytuł, który z natury ma szokować. Pierwszym wstrząsem okazała się zmiana świata. W nowej części, musimy szybko przejść dekompresje, ponieważ różnica wysokości zmieni się diametralnie. Kolejnym szokiem może okazać się obejrzenie poniższego filmiku. Jest to pokazowe dziesięć minut, w ciągu których można zobaczyć z czym spotkamy się w nowym świecie. A będzie się działo dużo­,  pojawią się moce Jedi takie jak: błyskawica, przyciąganie czy...zaraz zaraz to chyba nie ta bajka - zresztą zobaczcie sami. ­

Podobne

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.

 • Bioshock 2 - spolszczenie

  Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega.

 • BioShock 2 v1.4 Patch

  Najnowszy patch Bioshock 2 to łatka, która przyda się każdemu posiadaczowi tej gry

 • BioShock Patch 1.1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 • Spolszczenie dema do BioShock

  Patch spolszczający do wersji demonstracyjnej gry Bioshock. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z polskich napisów i polskiego menu w grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BioShock: Infinite - gameplay