Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond Divinity - Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Larian Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 listopad 2009, 10:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Beyond Divinity - Gameplay

­­­

Gameplay gry Beyond Divinity to fanowski filmik, który ma za zadnie ukazać Ci, jak wygląda ten tytuł w praktyce. Zobaczysz tu customizację postaci, tabelkę statystyk, wędrówkę, rozmowy, walkę – jednym słowem wszystko, co gra ma do zaoferowania. Gameplay Beyond Divinity pokazuje Ci oprawę audiowizualną tej produkcji oraz jej udźwiękowienie.

­ Jeżeli spodoba Ci się gp Beyond Divinity, możesz pobrać z naszych stron wersję demo tego tytułu. Choć nie jest to najnowsza produkcja i nie olśniewa oprawą wizualną, to jednak jej grywalność wciąż jest taka sama, jak w dniu premiery. Przekonaj się o tym samemu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beyond Divinity - Gameplay