Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ben 10: Protector of Earth - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: High Voltage Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 10:50
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Ben 10: Protector of Earth - gameplay

­Gameplay gry Ben 10: Protector of Earth to filmik prezentujący grę w praktyce. Zobaczysz dzięki niemu jak prezentują się przygody Bena w tej odsłonie, jakie formy może on przybierać i w jaki sposób pokonywać przeciwników. Prezentowany tu gp Ben 10: Protector of Earth pozwoli Ci także na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

Jeśli po obejrzeniu filmiku zainteresuje Cię ten tytuł, na osobnej stronie znajduje się jego dokładniejszy opis. Warto zauważyć, że gra ukazała się tylko na konsole – PSP, PS2, NDS i Wii. Niestety, na żadna nie jest dostępna jej wersja demonstracyjna.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Ben 10: Protector of Earth - gameplay