Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battleswarm: Field of Honor - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Gameworld Tech
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 grudzień 2009, 08:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 17

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Battleswarm: Field of Honor - gameplay

Kolejny trailer pokazuje nam Battleswarm: Field of Honor gameplay – mamy tu sceny rzeczywistej walki, na której gp w Battleswarm: Field of Honor faktycznie się opiera. Widzimy naszego uzbrojonego bohatera w widoku TPP przy znacznym zbliżeniu kamery, który ugania się za przeciwnikami, biorąc ich co chwilę na celownik. Na ekranie pojawiają się dziesiątki wrogich istot, a niebo i ziemia co chwilę stają w płomieniach. Jak widzimy, gameplay w Battleswarm: Field of Honor to dynamiczna, efektowna walka przy użyciu nowoczesnego, czy raczej futurystycznego uzbrojenia. Różnorodność pojawiających się w grze jednostek i technologii jest oszałamiająca, a filmik daje nam tego przedsmak.

Podobne

 • Battleswarm: Field of Honor - trailer

  download free Battleswarm Field of Honor trailer po polsku za darmo pobierz

 • Trailer do Field Ops

  Field Ops to gra będąca połączeniem dwóch zazwyczaj odrębnie występujących typów gier, a mianowicie RTS i FPS.

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl

 • Medal of Honor - gameplay

  Gameplay Medal of Honor to trwający ponad trzy minuty filmik prezentujący najnowszą część serii, osadzoną we współczesnym Afganistanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Battleswarm: Field of Honor - gameplay