Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay do Battlefield: Bad Company 2

Kategoria: Gameplay
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 sierpień 2009, 11:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Gameplay do Battlefield: Bad Company 2

­

Battlefield: Bad Company 2 na PC to taktyczny FPS, będący bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry wydanej w 2008 roku na konsole. Produkcją najnowszej odsłony zajmuje się po raz kolejny studio EA Digital Illusions, a planowana premiera Battlefield: Bad Company 2 została wyznaczona na 2010 rok. Oprócz wersji na komputery osobiste, planowane jest też wydanie Battlefield: Bad Company 2 na PS3, oraz Xbox 360.

­

Ponieważ do premiery gry zostało jeszcze kilka miesięcy to warto obejrzeć gameplay z Battlefield: Bad Company 2, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tej gry. Widać na nim dokładnie otoczenie zimowych obrzeży Rosji, gdzie przyjdzie graczom walczyć o zwycięstwo, liczną paletę broni i pojazdów, a zwłaszcza nowy, ulepszony model zniszczeń, który pozwala na destrukcję, na przykład całych budynków. Jeżeli chcesz przed premierą dowiedzieć się czegoś o tej grze to powinieneś obejrzeć poniższy gameplay z Battlefield: Bad Company 2.


­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay do Battlefield: Bad Company 2

dodał: ~Gość , 12.03.2010

a gdzie pobieranie