Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed 2 - gameplay 2

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 listopad 2009, 09:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 18

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Assassin's Creed 2 - gameplay 2

­Assassin’s Creed 2 to gra akcji z widokiem TPP, która zapewniła ogromny sukces firmie Ubisoft i szybko wyrosła na lidera w tym gatunku gier. Druga część serii przenosi graczy tym razem w epokę wypraw geograficznych i rozwoju sztuki, a mianowicie Renesans. Świetne wprowadzenie do gry zapewnia Assassin’s Creed 2 gameplay, który możecie obejrzeć poniżej. Widać na nim krótki wstęp do epoki, a także to co lubią wszyscy gracze, a więc scenki z gry. Fantastyczna oprawa audiowizualna, oraz doskonały model rozgrywki zapewniają sukces ten genialnej grze, a jeśli chcesz się o tym przekonać na własne oczy to obejrzyj Assassin’s Creed 2 gameplay. ­

­

­

Podobne

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin's Creed v1.02

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - gameplay

  Gameplay Assassin`s Creed: Brotherhood to pokazany na targach E3 2010 pierwszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej odsłonie serii. Towarzyszy mu komentarz w języku angielskim, zaś nawet jeśli ktoś nie zna języka, ma okazję zapoznać się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz interakcjami.

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Assassin's Creed 2 - gameplay 2