Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 listopad 2009, 09:21
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Assassin's Creed 2 - gameplay

­Assassin’s Creed 2 to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza gra akcji ostatnich lat, w której wcielamy się w niejakiego Ezio Auditore de Firenze i wyruszamy w pełną przygód podróż. Akcja gry przenosi graczy w okres Renesansu i w pełni oddaje klimat tamtych czasów, co zresztą prezentuje Assassin’s Creed 2 gameplay, dostępny za free poniżej. Gra ta to typowa skradanka TPP, charakteryzująca się przepiękną oprawą graficzną i wartką akcją. W grze poruszamy się głównie po włoskich miastach i jedno z nich prezentuje właśnie Assassin’s Creed 2 gameplay. Wystarczy go obejrzeć poniżej, a każdy na pewno domyśli się o jakie miasto chodzi. ­

­

Podobne

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin's Creed v1.02

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - gameplay

  Gameplay Assassin`s Creed: Brotherhood to pokazany na targach E3 2010 pierwszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej odsłonie serii. Towarzyszy mu komentarz w języku angielskim, zaś nawet jeśli ktoś nie zna języka, ma okazję zapoznać się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz interakcjami.

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Assassin's Creed 2 - gameplay

dodał: ~szymon , 04.02.2010

supcio gra a najlesze sa zwolnienia czasu