Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Army of Two: The 40th Day - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 styczeń 2010, 13:02
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Army of Two: The 40th Day - gameplay

­Gameplay do Army of Two: The 40th Day to trwający ponad osiem minut filmik wideo, który ukaże Ci tą grę w praktyce. Zobaczysz na nim, jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, jak wygląda sterowanie oraz inne elementy zabawy. Ten gameplay Army of Two. Możesz tu także podziwiać widowiskowe katastrofy, jakie mają miejsce w zdewastowanym Szanghaju. Jeśli myślisz o zakupie tej produckji, zapewne gameplay gry przekona Cię, że warto zainwestować w ten tytuł. Jego większy opis znajduje się na innej stronie naszego portalu – zapraszamy do zapoznania się z nim.

Podobne

 • Army of Two: The 40th Day -kody

  Kody do Army of Two: The 40th Day w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją.

 • Army of Two: The 40th Day - trailer

  Trailer do Army of Two: The 40th Day to trwający nieco ponad dwie minuty filmic reklamujący najnowszą grę EA.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Army of Two: The 40th Day - gameplay