Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anno 2070 - Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Related Designs
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15 wrzesień 2011, 13:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 340

Brak

Opis dodatku - Anno 2070 - Gameplay

Anno 2070 to gra strategiczna, przenosząca rozgrywkę do futurystycznego świata. Większość powierzchni naszej planety, została zatopiona w wyniku niekorzystnych zmian klimatycznych. W takiej dość nieciekawej sytuacji, będziemy rozpoczynać rozgrywkę w nowej części Anno.

W wyniku przeniesienia akcji gry w przyszłość, zmianie ulegną właściwie wszystkie aspekty rozgrywki. Najważniejsza stanie się Arka, czyli gigantyczny statek, który będziemy mogli rozbudowywać wraz z postępami w grze. Do naszej dyspozycji zostaną oddane tym razem trzy frakcje, które bardzo różnią się od siebie. Całkowitą nowością w Anno 2070 będzie energia elektryczna, wykorzystywana w głównej mierze do zasilania naszych budynków.

Nowy silnik graficzny ma wykorzystywać wszelkie nowinki techniczne, więc o jakość oprawy wizualnej możemy być spokojni. Dobrze prezentuje to nowy gameplay, w którym możemy zobaczyć, niektóre fragmenty rozgrywki. Warto go obejrzeć i przekonać się jakich zmian, warto się spodziewać w nowym Anno.

­

Podobne

 • Anno 1404 Trailer

  Zobacz Trailer z gry Anno 1404 i sprawdź czy warto zagrać w kolejną produkcję Ubisoftu.

 • Anno 1404 - patch 1.1

  Patch do Anno 1404, gry strategicznej, w której naszym zadaniem jest walka o nowe terytoria, a także umiejętne zarządzanie nimi. Zostań odkrywcą.

 • Anno 1404 - patch 1.2

  Dodatek do gry Anno 1404. Gracz przenosi sie w czasy wielkich odkryć, kampanii zdobywczych, podbija nowe lady, zdobywa nowe terytoria. Jedna z najbardziej znanych gier strategicznych w historii.

 • Anno 1404 v1.3 EU Patch

  Najnowszy patch Anno 1404 to łatka, która polecamy pobrać każdemu posiadaczowi gry. Dlaczego? Naprawia ona kilka irytujących problemów, na jakie można natknąć się podczas zabawy.

 • Anno 1701 - patch v.1.04

  Patch do gry Anno 1701 poprawia kilka błędów w grze, m. in. znika problem zaniku połączenia w grze sieciowej. Dzięki łatce do gry pojawia się również opcja w menu, która daje nam możliwość gry na stworzonych przez nas mapach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Anno 2070 - Gameplay