Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allods Online

Kategoria: Gameplay
Producent: Allods Online
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 09 luty 2010, 13:47
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Allods Online

­Gameplay Allods Online to materiał wideo mający na celu ukazanie graczom, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze mmorpg. Na tym trwającym półtorej minuty filmiku zobaczysz, jak prezentuje się oprawa audiowizualna zabawy, zobaczysz przedstawicieli dostępnych grywalnych ras oraz ujrzysz niektóre miejsca ze świata gry. Nadto ten gameplay Allods Online ukaże Ci, jak wygląda walka, interakcja z postaciami niezależnymi oraz zaprezentuje niektóre występujące w grze potwory. Trzeba zaznaczyć, że Allods Online jest grą darmową. Jedyne, co musisz zrobić, to ściągnąć klienta gry – ma on ponad 2 GB, ale z pewnością poniższy filmik przekona Cię, że warto wykonać download pliku.

Podobne

 • Allods Online

  Trailer Allods Online to trwający niemal cztery minuty materiał wideo, wprowadzający w atmosferę tej gry mmorpg.

 • 2029 Online Fansite Kits

  Pobierz darmowy zestaw grafik do gry 2029 Online!

 • CHAMPIONS ONLINE – trailer

  Champions Online to sieciowa gra akcji, której premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2009 roku.

 • Dragonica Online

  Trailer gry mmorpg Dragonica Online to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie Ci tej zabawy.

 • Bounty Bay Online trailer

  Bounty Bay Online to gra MMOcRPG przenosząca graczy w czasy piratów, flot, odkryć geograficznych i czasów kiedy świat zaczął wybudzać się po Wiekach Ciemnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Allods Online