Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Shooter: Vengeance - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Sigma Team
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 marzec 2010, 14:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Alien Shooter: Vengeance - gameplay

Gameplay Alien Shooter: Vengeance to trwający niemal dziesięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze. Zobaczysz tu oprawę audiowizualną produkcji, możliwości walki, no i oczywiście przeciwników, których są niezliczone stado. Nadto gameplay Alien Shooter: Vengeance pokaże Ci jak wygląda ekran ekwipunku i statystyk, dzięki któremu wybierasz uzbrojenie oraz rozwijasz cechy prowadzonego bohatera / bohaterki. Masz też okazję przyjrzeć się jakości animacji i efektów specjalnych. Jeśli spodobał Ci się filmik, znajdziesz na naszych stronach wersję demo gry. Jest ona do pobrania całkowicie za darmo!

Podobne

 • Alien Shooter: Vengeance - kody

  Kody do gry Alien Shooter: Vengeance to użyteczne cheaty, które pomogą Ci podczas zmagań z obcymi. Możesz wpisać je w dowolnym momencie podczas gry, a efekt zobaczysz natychmiast.

 • Alien Shooter 2 - gameplay

  Gameplay Alien Shooter 2 to trwający prawie trzy minuty filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się gra w praktyce

 • Alien Shooter - kody

  Kody do Alien Shooter to użyteczne cheaty, które pomogą Ci z pewnością w oczyszczaniu świata z obcych, nieproszonych gości. Możesz używać ich w dowolnym momencie gry – skutki działania będą natychmiast widoczne.

 • Alien Shooter 2 teaser

  Oto oficjalny film prezentujący dynamiczną grę akcji Alien Shooter2!

 • Alien Breed Evolution - Trailer

  Trailer Alien Breed Evolution pokazuje Ci nadchodzącą grę akcji, będącą remakiem klasycznej strzelaniny z 1991 – Alien Breed.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Alien Shooter: Vengeance - gameplay