Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Shooter 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Sigma Team
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 marzec 2010, 11:17
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Alien Shooter 2 - gameplay

Gameplay Alien Shooter 2 to trwający prawie trzy minuty filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się gra w praktyce. Zobaczysz tu każdy aspekt tej produkcji – od wyboru bohatera poprzez bezpośrednią walkę z obcymi. Nadto gameplay Alien Shooter 2 pozwoli Ci oczywiście na przyjrzenie się oprawia audiowizualnej produkcji oraz pozwoli ocenić jakoś animacji i efektów. Zobaczysz także ekran bohatera, na którym możesz za zdobywane doświadczenie zwiększać statystyki oraz wyposażać postać w broń i gadżety. Jeśli spodobał Ci się ten materiał wideo, pobierz wersję demo gry – jest ona dostępna za darmo na naszych stronach.

Podobne

 • Alien Shooter: Vengeance - gameplay

  Gameplay Alien Shooter: Vengeance to trwający niemal dziesięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze. Zobaczysz tu oprawę audiowizualną produkcji, możliwości walki, no i oczywiście przeciwników, których są niezliczone stado.

 • Alien Shooter - kody

  Kody do Alien Shooter to użyteczne cheaty, które pomogą Ci z pewnością w oczyszczaniu świata z obcych, nieproszonych gości. Możesz używać ich w dowolnym momencie gry – skutki działania będą natychmiast widoczne.

 • Alien Shooter: Vengeance - kody

  Kody do gry Alien Shooter: Vengeance to użyteczne cheaty, które pomogą Ci podczas zmagań z obcymi. Możesz wpisać je w dowolnym momencie podczas gry, a efekt zobaczysz natychmiast.

 • Alien Shooter 2 teaser

  Oto oficjalny film prezentujący dynamiczną grę akcji Alien Shooter2!

 • Alien Breed Evolution - Trailer

  Trailer Alien Breed Evolution pokazuje Ci nadchodzącą grę akcji, będącą remakiem klasycznej strzelaniny z 1991 – Alien Breed.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Alien Shooter 2 - gameplay