Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat 6: Fires of Liberation - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Namco
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 styczeń 2010, 14:56
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Ace Combat 6: Fires of Liberation - gameplay

­Ace Combat 6 gameplay prezentuje to czego dobra recenzja, czy tez opis nie są w stanie ująć, a mianowicie wartką akcje gry i wspaniałe efekty specjalne towarzyszące walce. Przesiadka serii na konsolę Xbox 360 nie była błędem i gra ta w pełni wykorzystuje ogromne możliwości tej konsoli, co zresztą widać na filmikach. Ace Combat 6 gameplay pokazuje rozgrywkę zarówno z kokpitu samolotu, jak i zza jego skrzydeł co pozwala lepiej ocenić możliwości graficzne tej gry. Widać na nim także różne maszyny, za których sterami przyjdzie nam zasiąść, a także arsenał broni jaki będzie nam towarzyszył w walce. Wszystko to możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Battlefield 2: Modern Combat

  Zobacz gameplay z Battlefield 2: Modern Combat za free i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na konsolach. Battlefield 2: Modern Combat gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Battlefield 2: Modern Combat

  Pobierz Battlefield 2: Modern Combat kody za free i uzyskaj dostęp do wszystkich broni, bez czekania, aż pozwoli Ci na to system gry. Ściągnij kody do Battlefield 2: Modern Combat za darmo z pobierz.pl

 • Combat Mission: Beyond Overlord patch v.1.12

  Patch do Combat Mission: Beyond Overlord jest rzeczą niezbędną dla wszystkich, którzy posiadają pełną wersję gry. Dlaczego? Przyczyn jest tak wiele, jak długa jest lista poprawek i usprawnień wnoszonych do gry przez patch Combat Mission: Beyond Overlord.

 • Halo: Combat Evolved - gameplay

  Gameplay do Halo: Combat Evolved

 • Combat Mission: Shock Force - patch

  Patch do Combat Mission: Shock Force to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tej interesujacej gry strategicznej. Najnowsza łatka ma numer 1.08 i zawiera w sobie wszystkie poprzednie poprawki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Ace Combat 6: Fires of Liberation - gameplay