Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2010 FIFA World Cup South Africa - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Sports
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 kwiecień 2010, 15:02
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 28

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - 2010 FIFA World Cup South Africa - gameplay

­Gameplay 2010 FIFA World Cup to materiał wideo, który ukazuje oficjalną grę piłkarskich mistrzostw świata 2010 roku. Jesteś ciekaw, czego spodziewać się po tym tytule? Trwający ponad cztery minuty gameplay 2010 FIFA World Cup ukaże Ci jego oprawę audiowizualną, klimat tworzony przez kibiców drużyn, a co najważniejsze – animacje i zagrania zawodników. Jako że jest to produkt na oficjalnej licencji, zobaczysz tu znane z rzeczywistych boisk nazwiska i sylwetki. Ujrzysz także scenki animowane, które tworzą atmosferę transmisji telewizyjnej. Masz okazję także posłuchać, co na temat tej produkcji sądzą redaktorzy portalu Gamespot.

Podobne

 • 2010 FIFA World Cup South Africa - trailer

  Trailer 2010 FIFA World Cup South Africa to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który pokazuje Ci nie tylko samą grę, ale także specjalną prezentację dla dziennikarzy i bloggerów z branży gier wideo, którą zorganizował wydawca.

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­

 • Gameplay PES 2010

  Gameplay PES 2010, jednej z najpopularniejszych sportowych gier symulacyjnych. wydanej przez KONAMI. Zobacz plusy i minusy gry Pro Evolution Soccer 2010

 • Football Manger 2010 - GAMEPLAY

  Footbal Manager 2010 to kolejna odsłona serii najpopularniejszego wirtualnego menadżera piłkarskiego. Obejrzyj gameplay FM 2010, aby przekonać się co zmieniło się w stosunki do poprzedniej wersji.

 • FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: 2010 FIFA World Cup South Africa - gameplay