Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tekken 3 - emulator

Kategoria: Emulatory
Producent: ePSXe Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02 czerwiec 2009, 14:04
Rozmiar: 529kb
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2
Liczba pobrań: 27954

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Tekken 3 - emulator

ePSXe 1.7.0 to najnowsza wersja najlepszego emulatora Sony PlayStation, który umożliwia uruchomienie praktycznie wszystkich gier z PSXa na PC.  Emulator ten ma bardzo małe wymagania, dlatego też po odpowiedniej konfiguracji pozwala on na bardzo płynną rozgrywkę.

Żeby uruchomić grę poprzez ePSXe potrzebujemy (oprócz samego emulatora) płytę z grą z PlayStation, bios, a także zestaw niezbędnych pluginów, a więc wtyczek do emulatora wyświetlającyh grafikę i emulujacych dźwięk oraz pady. Gdy już zbierzemy wszystkie niezbędny pliki i skopiujemy je do odpowiednich folderów to możemy rozpocząć rozgrywkę.

Emulator ten jest bardzo prosty w obsłudze i zaraz przy pierwszym uruchomieniu umożliwia nam automatyczną konfigurację. W zależności od wybranego pluginu i ustawień emulowana gra może się prezentować nawet ładniej, niż na samej konsoli, co jest dużym atutem tego programu.

Zmian w najnowszej wersji jest całkiem sporo::

Liczne zmiany w wsparciu dla padów

Wewnętrzny plugin SPU został zaktualizowany do wersji 1.7
Wsparcie dla obrazów ISO zostało zaprogramowane od nowa
MDEC decoder został zaprogramowany od nowa
Nowa wersja pluginu Pete's Software została włączona do emulatora
Wsparcie XA/CDDA zostało uruchomione w tej wersji
Dodatkowo wiele innych zmian w kodzie emulatora

Na koniec zalecane wymagania:

procesor Pentium II 500 lub szybszy,

256 MB RAM,

napęd CD-ROM x32 lub szybszy.

Podobne

  • Tekken 6 kody

    Kody do gry Tekken 6 w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Są jednak pewne sposoby, aby odblokować rzeczy ukryte w grze – i to jedyne, co można określić jako kody do Tekken 6.

  • Trailer do Tekken 6

    Tekken 6 - trailer

  • Super Mario 64 - emulator

    Jeśli chcesz grac w swoje ulubiony gry na komputerze, a które są dostępne jedynie na konsoli Nintendo 64 to pobierz Project 64.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tekken 3 - emulator

dodał: mm44 , 30.08.2013

Tekken 3 jest superrr.

dodał: ~wspaniale , 29.10.2010

Ups pomyliłem sie super gra

dodał: ~wspaniale , 23.01.2010

Nielegalne umieszczanie gry do ktorej wciaz prawa ma Sony i Namco. Gratuluje, czekac az ktos podkapuje i pojdziecie z torbami ^^