Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Mario 64 - emulator

Kategoria: Emulatory
Producent: Project64 Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02 czerwiec 2009, 14:34
Rozmiar: 1.98MB
System operacyjny: Nintendo Wii
Liczba pobrań: 4308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Super Mario 64 - emulator

Project 64 to najlepszy emulator konsoli Nintendo 64, za pomocą którego możliwe staje się uruchomienie gier z tej konsoli na PC. Emulator ten jest bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji, co więcej zawiera od razu wszystkie podstawowe pluginy (wtyczki) potrzebne do uruchomienia pliku z grą.

Project 64 radzi sobie dobrze z emulacją większości tytułów z Nintendo 64 takich jak choćby Mario 64 czy Goldeneye. Wersja 1.6 to ostania część opatrzona statusem freeware, dostęp do najnowszej wersji 1.7 jest możliwy poprzez wpłacenie symbolicznej kwoty na rzecz twórców.

By cieszyć się płynną rozgrywką należy posiadać dość mocny komputer, który w konfiguracji powinien sporo przewyższać ten uwzględniony w wymaganiach Project 64, a mianowicie:

Pentium III, 800mhz lub więcej

128MB RAM lub więcej

karta graficzna kompatybilna co najmniej z DirectX7

Warto jednak zaznaczyć, że emulacja tej konsoli pomimo faktu, iż rozpoczęto nad nią pracę już kilka lat temu ciągle wymaga sporych udoskonaleń, gdyż w niektórych grach mogą pojawić się problemy z artefaktami. Czasami również trzeba trochę pozmieniać ustawienia pluginów graficznych tak by dostosować emulator pod konkretny tytuł. Niemniej jednak warto to zrobić by móc się cieszyć tytułami, które zdobyły miliony fanów na całym świecie.

Podobne

 • Tekken 3 - emulator

  Najlepszy emulator gier dostępnych na konsolę PlayStation. ePSXe 1.7 to emulator najwyższej klasy.

 • Super Street Fighter IV - trailer

  Trailer Super Street Fighter to zwiastun filmowy nadchodzącego samodzielnego dodatku do popularnej bijatyki.

 • Super Street Fighter IV - gameplay

  Gameplay Super Street Fighter 4 to trwający ponad 3 minuty filmik z gry, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka na przykładzie walki Jurija z T. Hawkiem.

 • Perfect Dark - gameplay

  Gameplay Perfect Dark to trwający dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak wyglądał ten tytuł na Nintendo 64.

 • Superbike World Championship X - trailer

  Trailer Superbike World Championship X to pierwszy udostępniony przez producenta materiał prezentujący tą nadchodzącą grę, gdzie siadamy za kierownica super szybkich motocykli.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Super Mario 64 - emulator