Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edytor Construction Set do The Elder Scrolls IV: Oblivion

Kategoria: Edytory
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 luty 2009, 12:22
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1481

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Edytor Construction Set do The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls Construction Set to edytor dla gry Oblivion, dzięki któremu oprócz gry możesz bawić się we wszechmocnego stwórcę i samemu tworzyć co tylko chcesz w grze. Nowe lokacje? Żaden problem. Dodatkowe przedmioty? Nie ma sprawy, twórz ile chcesz i jakie chcesz. Masz pomysły na nowe questy i zadania? Stwórz je i zamieść w sieci, niech zagrają i ocenią inni gracze. Oblivion Editor pozwoli Ci na dosłownie wszystko, jeśli jesteś więc fanem Elder Scrolls, możesz pobrać go całkowicie za darmo i dać upust swej wyobraźni i kreatywności. Jedynym ograniczeniem jest tu tylko Twoja inwencja. Przekonaj się więc, co potrafisz. Świat Elder Scrolls czeka na Ciebie!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Edytor Construction Set do The Elder Scrolls IV: Oblivion