Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold 2 Edytor Map

Kategoria: Edytory
Producent: FireFly Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 lipiec 2009, 12:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1314

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Stronghold 2 Edytor Map

­

Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy. Zabawa toczy się w trybie singlowym (gdzie możesz próbować ukończyć jedną z dwóch kampanii lub zdecydować się na swobodną zabawę) oraz trybie multiplayera.

­ Udostępniony przez producenta edytor Stronghold 2 pozwala Ci stworzyć swoje własne mapy i udostępniać je w sieci. Znajdziesz tu pole do popisu dla wyobraźni. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi możesz stworzyć krainę, jaką tylko zechcesz – od gór po stepy. Kształtujesz dowolnie teren, umieszczasz na nim elementy (lasy, rzeki, jeziora, itp.), jednym słowem – tworzysz świat gry. I to wszystko za darmo. Wystarczy tylko ściągnąć edytor Stronghold 2 na komputer.

Podobne

 • Sid Meier's Civilization IV Edytor map

  Map Generator to specjalny programik stworzony specjalnie do gry Civilization 4, który generuje zróżnicowane mapy.

 • Edytor modułów do Wiedźmin

  Edytor do gry pozwalający on na tworzenie własnych przygód, począwszy od lokacji i map, poprzez indywidualnych przeciwników, na dźwiękach, muzyce i dialogach kończąc.

 • Stronghold 2 Kody

  Jeśli chcesz ułatwić sobie zdanie, być może zainteresują Cie kody do Stronghold 2.

 • Stronghold 2 Patch v 1.41

  Patch Stronghold 2 optymalizuje gameplay związany z trybem multiplayera.

 • Stronghold 2 spolszczenie

  Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Stronghold 2 Edytor Map

dodał: ~gośc , 13.02.2010

nic