Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age: Początek - Edytor postaci

Kategoria: Edytory
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 20 październik 2009, 01:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4881

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Dragon Age: Początek - Edytor postaci

­Dragon Age: Origins to znakomita gra cRPG, która stanowi w pewnym sensie kontynuację legendarnego Baldur’s Gate. Gra ukazała się na PC, PS3, oraz Xbox 360 i szybko osiągnęła status hitu. W grze możliwe jest dowolne kreowanie własnej postaci i jej rozwój w jednej z kilku klas, jak np. jako mag, wojownik czy łotr. Bardzo przydatny jest dodatkowy edytor postaci do Dragon Age: Początek, który za darmo znajdziecie na naszej stronie. W Dragon Age edytor postaci pozwala na rozbudowane kreowanie własnego bohatera, co na pewno spodoba się fanom tego tytułu. ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age: Początek - Edytor postaci

dodał: ~darko , 19.12.2009

Ten creator jest ten sam co wbudowany w grę, nic nie można zmienić w utworzonej już postaci