Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edytor postaci

Kategoria: Edytory
Producent: Troika Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 10:02
Rozmiar: 705KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8241

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Edytor postaci

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura to gra cRPG, która ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Gra została wydana na PC i otrzymała bardzo pochlebne recenzje na całym świecie. Unikatowe połączenie świata fantasy, oraz techniki, wraz z ogromnym świtem gry i doskonale dopracowaną możliwością rozwoju postaci to największe atuty tej pozycji. Gra ukazała się na szczęście w języku polskim, dlatego również polscy gracze mogą w nią zagrać, bez żadnych problemów.

Przed grą warto pobrać rozbudowany Arcanum editor, który pozwala na edytowanie i kreowanie swojej własnej postaci w grze. Download Arcanum edytor jest dostępny poniżej.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Edytor postaci

dodał: ~Kasia , 03.06.2011

posiadam wersję tej gry z Play'a z 2010 roku, na płycie są 4 pełne wersje. Podczas instalacji Arcanum wyświetla mi się 'Please insert the disk: Arcanum: "Disk 2 play" ' a była w czasopiśmie tylko jedna płyta :\\

dodał: ~Magda , 13.11.2009

Nie wiem