Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skyrim Detailed Faces

Kategoria: Dodatek
Producent: Skyrim Nexus
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15 listopad 2011, 13:47
Rozmiar: 3,28 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 382

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Skyrim Detailed Faces

­­

TES V: Skyrim to produkt tak bardzo rozbudowany, że nikogo nie powinna dziwić wręcz niebotyczna ilość dodatków, jakie z dnia na dzień pojawiają się w sieci. Jednym z nich jest Detailed Faces, fanowski addon, zastępujący tekstury twarzy postaci na pozbawione kompresji. ­

Nie ma sensu zbytnio rozpisywać się na temat tego dodatku, bowiem screen, zawarty p­oniżej w zasadzie opisuje go najlepiej. W skrócie zastępuje on dotychczasowe tekstury twarzy napotkanych postaci, na takie, które pozbawione są kompresji i wyglądają znacząco ładniej, przede wszystkim o wiele bardziej szczegółowo.

26_1_1321024935


Aby poprawnie wgrać patcha, należy go najpierw odpakować, a potem, zawarte w nim pliki przegrać do katalogu z grą (przykładowo C/Skyrim). Odinstalowujemy go zaś usuwając owe pliki. Nic prostszego. 

Podobne

  • Skyrim gameplay

    Oto kolejny materiał ukazujący rozgrywkę w najnowszej grze Bethesda Softworks

  • SkyUI

    SkyUI to świetna modyfikacja do gry TES V: Skyrim, która znacząco rozwija nasz ekwipunek.

  • Elder Scrolls V: Skyrim - trailer

    Zwiastun do najnowszej produkcji studia Bethesda Softworks, czyli już piątej odsłony Elder Scrolls. Trailer trwa półtorej minutki i jak dla mnie szału nie robi, ani nawet nie zachęca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Skyrim Detailed Faces