Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Walter Run Breaking Bad

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Solarium Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 12.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 107

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Walter Run Breaking Bad

Większość z Was z pewnością widziała niezwykle popularny na całym świecie serial Breaking Bad. Już dziś sami możecie wcielić się w postać głównego bohatera Waltera White'a lub jego przyjaciela Jesse'iego Pinkmana. To wszystko za sprawą gry mobilnej o nazwie Walter Run Breaking Bad. Całość to nic innego, jak zręcznościowy runner, czyli gra polegająca na jak najszybszym pokonywaniu coraz trudniejszego terenu. Naszym celem jest dobiec jak najdalej, uważając po drodze na różnego rodzaju przeszkody, których z czasem pojawia się coraz więcej. Do pokonania mamy kilka rodzajów terenu. Walter Run Breaking Bad z pozoru wydaje się prosta. Nic bardziej mylnego!

Aby przejść wszystkie etapy, gracz musi wykazać się ogromnym sprytem, dużym refleksem i cierpliwością. Czy jesteście gotowi, by zostać tajemniczym i legendarnym Haisenbergiem? Na końcu warto dodać, że gra może pochwalić się świetnie wyglądającą grafiką 2D oraz niezwykle płynna animacją. Wygodny system sterowania powinien zaś przypaść do gustu nie tylko najbardziej hardcorowym graczom, ale też początkującym fanom elektronicznej rozrywki. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Walter Run Breaking BadZręcznościowe