Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomato World

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Jérémie Klemke
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2015
Rozmiar: 14.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Tomato World

Gry typu indie, czyli takie, które tworzone są przez niezależny deweloperów stają się coraz popularniejsze. To przede wszystkim ze względu na często nowatorskie podejście twórców do danego tematu. Nie inaczej jest z tytułem Tomato World, który powstał z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android. Gra utrzymana jest w klimacie retro (stylizowana na 8-bitów grafika oraz klimatyczne efekty dźwiękowe).

Jako gracz, wcielamy się w zabawnego pomidora i żądni przygód przemierzamy świat. Należy jednak uważać na czyhające wszędzie pułapki. Sterowanie jest banalne i polega jedynie na odpowiednim uderzaniu palcem w ekran, które powoduje, że pomidor przeskakuje nad zbliżającą się przeszkodą. Pomimo banalnego pomysłu tytuł ten jest niezwykle wciągający i może spodobać się zarówno starszym, jak i tym nieco młodszym graczom. Warto dodać, że do naszej dyspozycji jest aż 45 zwariowanych poziomów, 8 rodzajów przeciwników oraz pięć ciekawych światów i cztery zróżnicowane ścieżki dźwiękowe.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomato WorldZręcznościowe