Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tetris Blitz 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Electronic Arts Inc
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 31.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 278

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Tetris Blitz

tb1Klasyczny Tetris to gra, która urosła do miana kultowej. Niemniej jednak ciągłe układanie wieży z klocków może po pewnym czasie znudzić. Dla tych, którzy od gry wymagają nieco więcej, ale nie chcą porzucać klimatu Tetrisa powstał Tetris Blitz.

Gracz ma dokładnie dwie minuty na zlikwidowanie wszystkich wyznaczonych wcześniej linii i uzbieranie przy tym jak największej ilości punktów. To połączenie gry logicznej i zręcznościowej naprawdę działa! Aplikacja potrafi wciągnąć na wiele godzin. Ponadto rozgrywkę urozmaica szereg power upów i ulepszeń w postaci: Magnet, Laser czy Time Shift.

Internetowa tablica wyników pozwoli nam ponadto porównywać nasze rekordy z rekordami znajomych oraz graczy z całego świata! Tetris Blitz okraszony został przy tym świetną oprawą audiowizualną, która umili nam godziny spędzone przed smartfonem.

Innowacyjne i bardzo wygodne sterowanie wykorzystujące możliwości ekranu dotykowego na pewno każdemu przypadnie do gustu i nie wymaga przyzwyczajania się i ciągłego zaglądania do menu pomocy w celu sprawdzenia, jak wykonać dany ruch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tetris Blitz