Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Temple Treasure Run

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: PowerBreath
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 8.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 183

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Temple Treasure Run

Jednym z najpopularniejszych ostatnio typów gier akcji to tzw. runnery. Szczególną sławą cieszą się one wśród posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Darmową grą tego właśnie typu, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę jest Temple Treasure Run.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z dobrej jakości trójwymiarową grafiką oraz niezłą oprawą dźwiękową. Naszym zadaniem jest sterowanie postacią (widok zza jej pleców) i omijanie napotkanych przeszkód oraz porozrzucanych po planszy pułapek. Wynik pod koniec rozgrywki zależy także od ilości zebranych po drodze monet. Trudność gry wzrasta z poziomu na poziom i tylko najlepsi gracze bez problemu poradzą sobie z końcowymi levelami. Całość przeniesie nas w różne zakątki świata - począwszy od dżungli oraz lasów, skończywszy na opuszczonej kopalni. Przegrywamy jeśli w czasie danego "biegu" nasz pasek energii spadnie do poziomu krytycznego.Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Temple Treasure Run