Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Survival Run with Bear Grylls

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: F84 Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 33.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Survival Run with Bear Grylls

Bear Grylls - były angielski komandos, obecnie mistrz survivalu prowadzący szereg programów w telewizji traktujących o tym, jak za wszelką cenę przetrwać w najcięższych warunkach. Już teraz każdy z nas może wcielić się w rolę tego niesamowitego łowcy przygód. Wystarczy, że jesteśmy w posiadaniu smartfona lub tabletu z systemem Android i pobierzemy darmową grę o nazwie Survival Run with Bear Grylls. Jako wspomniany bohater przyjdzie nam się zmierzyć z różnego rodzaju niespodziankami, które przygotowała dla nas Matka Natura w takich lokacjach, jak dżungla, stara świątynia czy gesty las.

Jest to gra typu runner, przez co rozgrywka staje się niezwykle dynamiczna. Zadanie polega na omijaniu napotkanych przeszkód oraz pułapek. Tych z poziomu na poziom jest coraz więcej, wiec należy wykazywać się ogromnym refleksem. Dodatkowo wysokiej jakości oprawa audio-wizualna doda prezentowanemu tytułowi realizmu. Do naszej dyspozycji twórcy gry oddali łącznie 9 różnych wcieleń głównego bohatera - każda z nich dla odpowiedniej lokalizacji.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Survival Run with Bear Grylls