Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subway Surfers 1.11

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Kiloo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 2110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Subway Surfers

subway1Subway Surfers to jedna z najlepszych, darmowych gier zręcznościowych dostępnych na urządzenia przenośnie z systemem Android. Skacz tak szybko jak potrafisz i uważaj, by nie wpaść pod nadjeżdżające metro!

Zadaniem gracza jest dotrzeć do końca planszy przemieszczając się z jednego dachu pędzącego wagonu metra na inny, jadący akurat przeciwnym torem. Pomóż Jake'owi, Tricky i Fresh'owi uciec przez wściekłym kontrolerem i jego psem! Skacz między wagonami, schylaj się uważając na zbliżające się w błyskawicznym tempie przeszkody i ciesz oczy wysokiej jakości grafiką HD w trójwymiarze.

Uwaga - ta gra potrafi wciągnąć na kilka godzin! Doskonała rozrywka gwarantowana.

Wymagania systemowa:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Subway Surfers

dodał: ~ta gra jest , 30.09.2016

ta gra jest mega odlotowa

dodał: norbus8806 , 08.07.2014

Treść komentarza.dobre